Příběh MaKe!

Všechno se začalo myšlenkou pomáhat lidem, kteří trpí nějakou intolerancí ...

Jelikož jsme i my určitou intolerancí trpěli, rozhodli jsme se založit portál. Portál, kde jsme sdíleli recepty, tipy na kavárny a restaurace, místa kde si lidé mohli užít výrobky bez lepku, laktózy a rafinovaného cukru. Víte, že vždy nebylo úplně samozřejmé, že najdete produkty, které by vám seděli do vaší diety? Proto když máte hlad, mnohokrát sáhnete na věci, které byste jíst vůbec neměli. To jsou hlavní důvody, proč jsme založili tento portál – abychom lidem ulehčili jejich životy.

Portál měl velký úspěch ...

Portál měl velký úspěch a dostali jsme mnoho děkovných zpráv. Po čase nám lidé začali psát, kdy budeme mít vlastní potraviny. Měli jsme zkušenosti, mnoho receptů jsme vyzkoušeli, mnoho produktů jsme hodnotili a tak jsme si řekli, proč to nezkusit. Odložili jsme naše novinářské tužky a začali psát vlastní příběh Make!, v maďarštině Majomkenyér.


Majomkenyér / maď: Majomkeňír / - název vznikl spojením slova majom (opice), který představuje hravost, nápaditost, příjemnou náladu opice, spojujícím se slovem kenyér (chléb), který je právě potravinou, kterou jíme téměř každý den. Přesně takové má být Majomkenyér, každodenní stravování s radostí.

Chtěli jsme vytvořit něco hravé a nápadité a to od balení až po samotnou chuť. Chceme vytvářet sladkosti, které se hodí do více diet, které jsou chutné a ke kterým se rádi vracíte. Dlouho jsme experimentovali, dokud jsme si na podzim v roce 2013 konečně řekli, že jsme připraveni a spustili jsme výrobu Make!

Děkujeme, že jste si nás tak rychle oblíbili.

Zakladatelé Make!

19 zobrazení