Spuštění nebo proč to vlastně vzniklo?

Postupně vás budeme seznamovat s Corvonou - našimi výrobky, jejich složením a proč jsou tak výjimečné?

Věděli jste, že v jedné krabičce našich lískooříškových sušenek je více než 40% oříšků?


Vy a vaše zdraví a náš příběh

Jednoho dne si uvědomíte, že jedná z nejdůležitějších věci o co se musíte starat je vaše zdraví. A to víc si to uvědomíte pokud se s tím osobně setkáte. Nebylo to jinak ani u nás. Naše mamina má celiakií a další zdravotní problémy, díky čemuž si uvědomili, že se o naše zdraví a co si do těla dáváme musíme starat víc. Na začátku stála jednoduchá myšlenka, chtěli jsme pro mámu donést na trh bezlepkové, ale hlavně chutné výrobky, na kterých si při ranní kávě ale při večerní televizi pochutná. Po čase jsme si, ale uvědomili, že maminka není jediná, která trpí nějakou potravinovou intolerancí a je mnoho lidí, který si nemohou dopřát kvalitní a chutné výrobky, neboť jejich na českém trhu najdete jen zřídka.


Chceme pro vás jen to nejlepší

Nechtěli jsme se soustředit jen na lidi co mají intoleranci, chtěli jsme dopřát všem jen to nejlepší, nejkvalitnější, ale hleděli jsme při tom na tom, aby si kdokoliv mohl dopřát naše výrobky zda má nebo nemá nějakou alergii.

Naše výrobky jsme vybírali přes 6 měsíců, oslovili jsme desítky výrobců a ochutnali přes 100 produktů. Některé byly vynikající, chutné, některé rovnou letěli do koše ...


Máme vysoké nároky na výrobky!!

Jedním z nejdůležitějších kritérií je pro nás kvalitní základ a co nejméně É-ček. Když si uvědomíte, že chcete výrobek bez palmového tuku, bílého cukru a dalších umělých E-ček najednou se vám rychle zmenšují možnosti, ale nakonec jsme je našli.

Pojďte je s námi objevit.

15 zobrazení