Výrobky Boostball

Jednoduchá idea: méně ingrediencí a více proteinu s důrazem na přírodní ingredience. Obsahují jen přirozeně se vyskytující cukry z ovoce a oříšků. Jsou tak ideální jako výživná svačina, pro doplnění bílkovin po tréninku nebo jako zdroj energie během cvičení.


Čokoládové brownie - 45 g

Cena 54,90 Kč


Pokud to miluješ, není co dodat.


Složení: arašídy, datlový sirup, arašídový olej, kokosový olej, syrovátkový protein(mléko), kakaový prášek (5,4%), růžová himálajská sůl, slunečnicový lecitin, přírodní aroma.


Kokosový fudge - 45g

Cena 59,90 Kč


Jsem obalený svěžím kokosem, nechci být namyšlený, ale když se na sebe dívám, jsem prostě neodolatelný, takový jemný, takový exotický.


Složení: datle, sušený kokos(17%), koncentrovaná hroznová šťáva, syrovátkový protein (mléko), arašídové máslo, řepkový olej, citrusová vláknina, emulgátor: slunečnicový lecitin, přírodní aroma.


Slaný karamel - 45g

Cena 54,90 Kč


Jsem tady, jsem připraven pro milovníky slaného karamelu. Vem si mě ze sebou, hoď si mě do tašky, jsem znovu uzavíratelný.👍 A dej vědět o mně i svým veganským kamarádům.


Složení: arašídy, datlový sirup, arašídový olej, rýžový protein, růžová himálajská sůl (1%), slunečnicový lecitin, přírodní aroma.


Citronový dort - 45g

Cena 59,90 Kč


Citron, citron a k tomu špetek kokosu, vítej v sedmém nebi, zaručeně tě nakopnu!!! 🍋Vysoký obsah bílkovin, vysoká hladina uspokojení. :D Poděl se i s ostatními.


Složení: datle, sušený kokos, koncentrovaná hroznová šťáva, protein z hnědé rýže, kešu máslo, slunečnicový olej, citrusová vláknina, citrónový olej (1%), emulgátor: slunečnicový lecitin


Javorový sirup - 45g

Cena 54,90 Kč


Oooh Kanada, oooh Kanada, skláním se před tebou, díky moc za dokonalou chuť javorového sirupu. 🍁Díky tobě mám i jemnou texturu, a hodím se tak do ranních kaší nebo smoothiček.


Složení: arašídy, javorový sirup (16%), arašídový olej, rýžový protein, růžová himálajská sůl, slunečnicový lecitin, přírodní aroma.Cookie dough - 45g

Cena 59,90 Kč


Nejsem jen takový nějaký frajerm nosím ocenění Great Taste Awards. 🏅 No joooo nooo, arašidové cookie dough se tězko odolává. 😋


Složení: datle, arašidové máslo(17,5%), syrovátkový protein(mléko), javorový sirup, růžová himálajská sůl(1%), citrónová vláknina, slunečnicový lecitin.
95 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše