Zdravá snídaně nebo svačina

Ne každý člověk snídá, i když na internetů najdete spousta článků, že snídaně je nejdůležitější jídlo dne. Nemusí to tak být.


Někdo preferuje jenom svačinu nebo rovno oběd. Někomu snídaně prostě nevyhovuje. Důležité je znát si své tělo a dopřát mu dostatek ze všeho, nezapomenout na správný příjem bílkovin, tuků, ale i sacharidu.Tady je jednoduchý recept na rychlou sladkou snídaní/svačinu s našimi sušenkami: • základem může být jakýkoliv jogurt, doporučujeme ale bílý, aby ostatní chutě vynikli, • přidáme strouhaný kokos – dodá vašemu tělu vlákninu, • přidáme chia semínka jako zdroj omega 3 mastných a bílkovin, • a nakonec ozdobíme sušenkami MaKe!


Když jste příznivci vanilky – doporučujeme vyzkoušet přichuť vanilka nebo kokos-citrón, jsou jemné a budou se vám rozplývat na jazyku. Na druhou stranu máme tady i něco pro milovníky kakaa, přichuť lískový oříšek – křupavá sušenka, s více než 40% oříšků, čokoláda-malina – svěžest malin a brusinek si zamilujete anebo samozřejmě kakao, kterou mohou už i děti od 1 roku.

17 zobrazení